menu

Rezervace Hotel GÓL

hotel Prostějov, ubytování Prostějov

Rezervace online

remove add

Bezobslužný check-in

Ubytování pomocí automatu 24/7

Pokud plánujete příjezd na hotel po otevírací době recepce, lze se odbavit bez obsluhy recepce.

HOTELOVÝ VCHOD panorama

NOVINKA – Ubytování pomocí automatu 24/7

Spustili jsme pro Vás novou službu – samoobslužný kiosek, který je umístěn ve vchodu hotelu. Budete se tak moci sami kdykoliv 24/7 ubytovat. U samoobslužného kiosku si vyberete si aktuálně volný pokoj, rezervujete si jej, objednáte snídani, provedete automatický check-in a zaplatíte platební kartou. Kiosek Vám poté vydá čipovou kartu, kterou si otevřete vstupní dveře i dveře od Vámi vybraného pokoje. Při odchodu čipovou kartu zase vrátíte do samoobslužného kiosku.

NEMÁM REZERVACI, CHCI SE UBYTOVAT
MÁM REZERVACI JIŽ VYTVOŘENOU
(použití kódu, který Vám zašle recepce hotelu)

Check-in pomocí klíčových trezorů

Hotel GólPo předchozí domluvě s recepcí +420 732 264 332 Vám necháme klíče – čip od pokoje v jednom ze dvou trezorů (trezor „A“ a trezor „B“) ve vchodu hotelu. Kód k trezoru Vám zašleme po dohodě SMS nebo přes WhatsApp či Viber. Dále Vám k tomu zašleme instrukce, jak si otevřít posuvné vchodové dveře (mimo čas recepce uzamknuty), kde se nachází Váš pokoj a další informace.

Pokud chcete při samoobsluze přes hotelový trezor na klíče také bezobslužně zaplatit, zašleme Vám na Váš email platební link, pomocí něhož uhradíte přes platební bránu Global Payments Europe kartou předem dohodnutou cenu ubytování.